Wczytuję dane...
Token Carry & Day & Martin

Zbierz osiem Tokenów i odbierz bezpłatny produkt.

Jako nasz klient znasz wiele zalet produktów

Carry & Day & Martin

Aby Twój koń był zdrowy, wymaga ciągłej pielęgnacji oraz stosowania wielu preparatów. To samo dotyczy wyrobów skórzanych. W takim przypadku możesz zostać stałym klientem firmy Carr & Day & Martin.

W ramach podziękowania za taką lojalność pragniemy pomóc w zmniejszeniu kosztów związanych z pielęgnacją Twojego konia oraz sprzętu.

W momencie zakupu produktu objetego promocją otrzymasz Kartę Lojalnościową. Wybrane produkty Carr & Day & Martin posiadają specjalny Token. Prosimy o jego naklejenie w odpowiednim miejscu miejscu na Karcie Lojalnościowej oraz o podbicie karty pieczątką sklepu Na-Koń przy każdym zakupie.

Pamiętaj poprosić o przybicie pieczątki sklepu. Jeśli dokonujesz zakupów przez internet w naszym sklepie Konik wpisz na kartę datę i numer paragonu oraz nazwę "Internetowy Sklep Konik". Jest to bardzo istotne, gdyż bez tego nie bedziesz mógł zrealizować swojej karty.

Po zebrania ośmiu Tokenów, uzupełnij dane adresowe na odwrocie karty, wybierz jeden z preferowanych produktów i zgłoś się po jego odbiór bezpośrednio do sklepu Na-Koń lub wyślij nam kartę do naszego sklepu.

Token znajduje się na wybranych produktach Carr & Day & Martin.

Produkty do wyboru po zebraniu ośmiu Tokenów:

*Program "Karty lojalnościowej" ma charakter bezterminowy. Organizator zastrzega sobie prawo do jego zakończenia w każdej chwili.