Wczytuję dane...
Model: 2109101
Producent: WINTEC
Dostępnych 1 szt.
Realizacja zamówienia: 1 dni

Idealna podkładka do codziennych treningów.  Pianka przechodząca nad kręgosłupem jest tak wyprofilowana, aby nie uciskała wyrostków kolczystych kręgosłupa (nawet u koni mocno wykłębionych)  i zapewniała cyrkulację powietrza. Doskonale absorbuje wstrząsy.

 Podkładka Wintec Comfort z korektą przodu wykonana jest z najwyższej jakości elastycznego materiału. Jej kształt zapewnia dopasowanie oraz stabilizację pod siodłem (podkładka nie przesuwa się). Minimalizuje presję na kłab i wyrostki kolczyste. Brzegi korekty w miejscach łączenia z podkładką są precyzyjnie wykonane, płynnie przechodzą w jednolotą formę.

 Firma Wintec zawsze zaleca zasięgnięcie porady profesjonalisty saddlefittera na temat dopasowania siodła i zaspokojenia indywidualnych potrzeb każdego konia i jeźdźca.

Grubość podkładki 1,5cm, grubość z korektą 3cm.

Kolory: biały i czarny


Uwaga!!! Należy unikać działania na produkt wysokiej temperatury (powyżej 70 stopni C) oraz bezpośredniego działania promieni słonecznych!

Napisz opinię
2018-02-11 18:17:49 - Halina Dębicka

Bardzo fajna podkładka, świetnie podnosi przód siodła i daje dużą amortyzację. Pianka się nie odkształca i nie przesuwa. Jednocześnie świetna obsługa sklepu i błyskawiczna wysyłka. Udany zakup, polecam wszystkim

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...