Model: 709050
Producent: OFFICINALIS
Dostępnych 1 szt.
Realizacja zamówienia: 1

Naturalny spray ochronny przeciw gryzącym owadom oraz meszkom wzbogacony ekstraktem z wodnego roztworu lawendy, miodli indyjskiej oraz geranium.
Rośliny bogate w olejki eteryczne (tj. lawenda, geranium czy pelargonie), wydzielają substancje zapachowe odstraszające owady.

Dermat Horses Spray oferuje skuteczną ochronę przeciwko uciążliwym owadom, pozwalając jednocześnie pielęgnować wrażliwą końską skórę.

Olejek Neem (olejek z miodli indyjskiej) znany jest od wieków jako naturalny środek owadobójczy. Ma on wiele aktywnych składników, które oddziałują na narządy zmysłów owadów, prowadząc do całkowitego zaniknięcia potrzeby pobierania pokarmu. Dodatkowo, substancje czynne olejku działają u owadów jak naturalne hormony, zatrzymując ich wzrost oraz procesy związane z rozmnażaniem się i rozwojem larw. Dotyczy to jedynie owadów ssąco-kłujących, owady pożyteczne, odżywające się nektarem kwiatów nie reagują na substancje obecne w olejku Neem.
Olejek ten ma również dobroczynny wpływ na skórę konia - łagodzi podrażnienia, nawilża przesuszoną skórę, zmniejsza świąd po ugryzieniach i przy egzemach. Dobroczynne kwasy tłuszczowe, które są w nim w wysokim stężeniu obecne, przyczyniają się do aktywnej regeneracji błon komórkowych.

Sposób użycia: Należy dobrze wstrząsnąć przed aplikacją. Spray nanosimy z odległości 30 cm na skórę, szczególnie w miejscach narażonych na ataki meszek (okolice szyi i grzywy, kręgosłupa i nóg). Zaleca się stosować Dermat Spray dwa razy dziennie - rano oraz późnym popołudniem, lub raz dziennie - w godzinach największej aktywności meszek.

Należy unikać kontaktu z oczami oraz błonami śluzowymi.

Pojemność : 500 ml

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...