Wczytuję dane...
Model: 003184
Producent: Grassland
Dostępnych 12 szt.
Realizacja zamówienia: 1 dni

Kwiatowy dodatek do paszy nagietek + rumianek + stokrotka Balanced Flowers - Grassland

Polecany dla wrzodowców.

 

Konie przebywające na pastwisku mają naturalną swobodę w ilości i rodzaju zjadanych roślin. Kwiaty stanowią integralną część takiej diety. Karmiąc konie sianem łąkowym odbieramy im taką możliwość. Produkty firmy Grassland pozwalają im poczuć namiastkę utraconej wolności. Płatki kwiatów są uwielbiane przez konie a ich wspaniałe właściwości mogą zdziałać wiele dobrego dlatego też powstały wyjątkowe mieszanki kwiatowe które można dodawać do posiłków.

Jak podawać i dawkować ?

Kwiaty można dodawać do dowolnego posiłku złożonego z samego owsa, musli lub granulatu. Również do mashu.  Polecamy zalewanie wrzątkiem tak aby z kwiatów powstał napar, który po ostudzenia należy dodać do diety. 

Dlaczego kwiatowa posypka?

Zestaw suszonych kwiatów nagietek + rumianek + stokrotka polecany jest dla wrzodowców.

Jakość jest w firmie Grassland priorytetem i na każdym etapie produkcji przywiązuje się ogromną wagę do najmniejszych szczegółów.Wszystkie kwiaty są przeznaczone do spożycia dla ludzi. Ich wspaniały zapach oraz smak zaciekawi nawet najbardziej wybredne konie. Płatki naturalnie posiadają takie intensywne kolory a zapach posiłku na długi czas będzie się roznosił po stajni.

Tuba zawiera 80 g kwiatów

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...