Wczytuję dane...
Producent: GALAKTYKA
Dostępnych 8 szt.
Realizacja zamówienia: 1 dni

Książka ZAKLINACZKA KONI.

Zaklinaczka koni to pełna emocji, fascynująca opowieść odsłaniająca historię starań Andrei o zdobycie zaufania porozumienia z końmi. Poznając jej drogę do sukcesu w naturalnym treningu koni, od dziecięcych fascynacji kucykiem, poprzez pierwsze próby jeździeckie, spotkanie z Robertsem, aż do otwarcia własnego ośrodka szkoleniowego, odkrywamy, jak prawdziwa pasja prowadzi do spełnienia największych marzeń.

Andrea Kutsch ponad cztery lata poświęciła na studiowanie moich metod. Jestem bardzo dumny, że zdecydowała się nauczać zgodnie z moimi założeniami. Świat miłośników koni na pewno z tego skorzysta i stanie się dzięki temu lepszy. Andreę charakteryzuje niezwykła wrażliwość w podejściu do koni - potrafi znakomicie z nimi pracować. Jestem jednak przekonany, że jej prawdziwym powołaniem jest uczenie innych ludzi. Jej studenci szybko zauważą, że Andrea ma tylko jeden cel: najwyższą jakość nauczania.
Monty Roberts

"Dlaczego nie potrafisz mówić?"- to pytanie, które zadają zarówno małe dziewczynki, zakochane w swoich koniach, jak i starzy, doświadczeni koniarze. Od czasu Monty'ego Robertsa wiemy, że konie potrafią wiele "powiedzieć" i "rozmawiają" ze sobą. Wiemy, że "przemawiają" także do nas, a my jesteśmy w stanie zrozumieć ich język, a nawet "mówić" do nich tak, aby nas rozumiały. Ta książka fascynuje od pierwszego do ostatniego zdania.
Wojciech Mickunas

Niewidzialna nić porozumienia między Andreą Kutsch a końmi to nie tylko dar, ale przede wszystkim wiara, że człowiek i zwierzę potrafią się porozumiewać bez użycia przemocy. Autorka przeżywała wzloty i upadki w czasie nauki, ale ogromna determinacja sprawiła, że osiągnęła cel, stając się wybitnym szkoleniowcem pracującym w oparciu o metody Monty'ego Robertsa. Ta książka to nie tylko zbiór praktycznych porad ułatwiających komunikację, ale również piękna opowieść o pasji, relacjach międzyludzkich, a czasem bezsilności wobec ludzkiej chęci dominacji nad zwierzętami. Doskonała lektura nie tylko dla jeźdźców, ale dla wszystkich osób, które mają w sobie choć odrobinę empatii.
Miesięcznik "Świat koni"

Autor: Andrea Kutsch

Wydawnictwo: Galaktyka 

Wydane: wydanie I, 2008 (dodruk 2014) 

Okładka: twarda

Liczba stron: 216 

Format: 140.8 x 210 mm

ISBN: 978-83-7579-676-6

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...