Wczytuję dane...
Model: BHHC006
Producent: BLACK HORSE
Dostępnych 16 szt.
Realizacja zamówienia: 1 dni

Skoncentrowany trójfazowy preparat do strzałek o silnym działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybicznym i antyseptycznym.

Pasta Black Horse polecana jest dla koni z problemem gnijących strzałek, słabej podeszwie kopyta oraz stojących na wilgotnym podłożu.

Synergistyczne działanie siarczanu miedzi, olejku z drzewa herbacianego oraz kwasu salicylowego pozwoliło stworzyć wysoce skuteczny preparat działający kompleksowo, który zwalczając problem gnijących strzałek, działa również ochronnie i wzmacniająco na podeszwę kopyta.

Stosowanie: Preparat należy wycisnąć z tuby bezpośrednio do rowków strzałkowych i na powierzchnię strzałki. Należy stosować w zależności od indywidualnych skłonności zwierzęcia do występowania problemów strzałkowych oraz od warunków, w których na co dzień przebywa koń w stajni i na padoku.

W czasie kuracji proponujemy stosować codziennie - w zależności od stopnia zaawansowania problemu przez okres 2-3 tygodni. Najlepiej na noc i przed wyjściem konia na wilgotne podłoże.

Profilaktycznie: zawsze przed wyjściem na wilgotne podłoże bądź 1-2 x w tygodniu na noc.

Składniki: Vaselinum, Cooper Sulfate, Mineral Oil, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Sailicyl Acid

Napisz opinię
2022-05-14 13:49:02 - Kornelia

Polecam serdecznie.

2023-11-13 07:16:37 - Aniela

Nie spodziewałam się takiego efektu po pierwszym użyciu, a jednak! (produkt stosuję z watą) Bardzo polecam