Model: 518 01 99
Producent: ESKADRON
Dostępnych 18 szt.
Realizacja zamówienia: 3

Rewolucyjne ochraniacze używane przez profesjonalistów. W środku wyłożone dwuwarstwową pianką MEMO, która odkształca się zależnie od budowy końskiej nogi. Dzięki temu dopasowaniu uniknąć można tworzeniu się mikrourazów powstających podczas codziennych treningów oraz zawodów. Są bardzo precyzyjnie wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły i z zastosowaniem bardzo praktycznych rozwiązań, jak np. podwójne rzepy ( jeden zapinany normalnie, drugi zabezpieczający). Ochraniacze cechuje wysoki poziom oddychalności, ponieważ umożliwiają cyrkulację powietrza. Super odprowadzają pot. Ochraniacze z zewnątrz wykonane są z materiału FLEXI SOFT, dzięki czemu umożliwiają swobodę ruchu i nie blokują kończyn.

Pianka Memo, wyprodukowana dla celów NASA i zastosowana w ochraniaczach PRO SAFE MEMO, posiada mikropory, które są odpowiedzialne za wysoką oddychalność i przepuszczalność ochraniaczy, przy ich ogromnej wytrzymałości.

Połączenie lekkości i funkcjonalności tych ochraniaczy ze świetnymi rozwiązaniami praktycznymi oraz ich wieloletnią wytrzymałością czynią te ochraniacze idealnymi do treningu w każdych warunkach, a także na zawodach, gdzie liczy się bezpieczeństwo, funkcjonalność jak również świetny wygląd.

Cena za parę - TYŁY

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...