Wczytuję dane...
Model: 427960 / 427969
Producent: ABSORBINE
Dostępnych 2 szt.
Realizacja zamówienia: 1 dni

Miracle Groom® jest opatentowaną formułą „5 w 1”. Jednocześnie czyści, pielęgnuje, odświeża, rozczesuje i nabłyszcza. Powoduje wspaniałe efekty terapeutyczne, czyści a jednocześnie odżywia sierść i skórę chroniąc naturalne oleje znajdujące się we włosach. Utrzymuje jasny połysk bez tłustych osadów – siodło się nie ześlizguje.  Usuwa brud, pielęgnuje i odżywia.

Działa bez użycia mydła i wody. Wspaniały podczas niskich temperatur i w czasie zawodów.  Usuwa plamy i rozjaśnia kolor. Wzbogaca kolor o piękny połysk. Eliminuje przykry zapach - pozostawia go naturalnym dla konia. Nie powoduje odkładania się tłustego nalotu. Pomaga rozczesać warkocze, kołtuny, zmierzwiony włos grzywy i ogona. Można stosować dla koni, psów, kotów, owiec i krów.  Łatwy w użyciu: popryskaj, wetrzyj i wyszczotkuj - przed użyciem wstrząśnij. Parę minut dziennie pozwala na utrzymanie zdrowego, atrakcyjnego wyglądu. Skraca czas zabiegów pielęgnacyjnych.  Zabezpiecza przed osiadaniem pyłu i brudu.  Nie elektryzuje. Łagodny - nie podrażnia skóry zwierząt. Idealny do usuwania plam w ostatniej chwili.  Usuwa, odporne na inne środki, plamy. Witamina E i odżywka z aloesem, powodują, że sierść promienieje i przylega do skóry.

Opakowanie: 950ml (w sprayu)

Napisz opinię
2017-10-13 21:14:09 - Madzia

rewelacyjny produkt zwłaszcza do siwych koni, rewelacyjna obsługa sklepu - zamawiany towar był u mnie na drugi dzień :-)

2020-07-29 14:43:02 - Adelajda

Produkt sprawdza się świetnie, nawet u mojego Gniadoszka. Niestety jest jeden minus po czasie spryskiwacz się zacina inie chce z niego lecieć preparat. Tak to najlepszy suchy szampon jakiego używałam.

2022-05-30 08:22:29 - Karolina

Jestem bardzo zadowolona z preparatu dzięki niemu udało mi się rozczesać wszystkie kołtuny na grzywie i sierści konia…. A wydawało mi się że raczej czeka go strzyżenie. Polecam

2023-05-15 11:52:50 - Izuśka

Rewelacyjny produkt. Używam szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy temperatura nie pozwala na korzystanie z typowej myjki. Dodatkowy plus za brak dziwnego zapachu, który drażniłby konia (mój gniadosz jest strasznie wyczulony na nietypowe zapachy). Polecam.