Dostępnych 3 szt.
Realizacja zamówienia: 1

Autor: Gillian Higgins
Rok wydania: 2013 
Ilość stron: 152
Oprawa: twarda
Format: 20x27 cmPraktyczny przewodnik dla trenerów, jeźdźców i miłośników koni.Druga unikatowa pozycja po książce "Jak porusza się Twój koń" Gillian Higgins.


Spójrz na swojego konia z zupełnie nowej perspektywy, poznając szczegółową budowę i zasady funkcjonowania dwunastu układów jego ciała, przedstawionych na malunkach naniesionych bezpośrednio na skórę końskich modeli.

Gillian Higgins wykorzystując swoją autorską technikę malowania na koniach, pokazuje, w jaki sposób poszczególne układy ciała współpracują ze sobą, wpływając na wydajność organizmu i ograniczając ryzyko urazów.

Podręcznik składa się z 12 rozdziałów, które kolejno prezentują znaczenie i rolę poszczególnych układów ciała oraz ich wzajemne interakcje.

Ten atrakcyjny wizualnie oryginalny, a jednocześnie przejrzysty poradnik pokazuje, w jaki sposób anatomia wpływa na metody chowu, użytkowania i szkolenia koni.

„Nareszcie pojawiła się książka, która tłumaczy, jak działa koń - od wewnątrz - a do tego jest napisana zrozumiałym językiem. Lektura obowiązkowa dla każdego zaangażowanego jeźdźca".

Dr W. Bechtolsheimer