Gwarancja: 2
Producent: WINTEC
Dostępnych 4 szt.
Realizacja zamówienia: 1-14

Siodło zaprojektowane we współpracy z mistrzynią świata w ujeżdżeniu Isabell Werth. Tak napisała o tym siodle:"Moje siodło to jedna z najbardziej dumnych rzeczy w mojej karierze. Uważam, że daje możliwość perfekcyjnego dosiadu i bezprecedensowy komfort dla konia.

Kształt terlicy i siedziska przeznaczony do wysokiego wyczynu ale nadaje się do każdego stopnia wyszkolenia jeźdźca i konia.
Siedzisko z pianki Super - Enduro zachowuje swoją wysoką elastyczność i sprężystość - nie zapadnie się, nie spłaszczy się i nie stwardnieje.
Bardzo miękkie poduszki kolanowe gwarantują idealne dopasowanie do kolana jeźdźca i zapewniają prawidłowe ułożenie nogi.
Możliwość zmiany położenia zamków i dostosowania ich do indywidualnej budowy jeźdźca.
System regulowanych klocków kolanowych daje nieograniczone możliwości w dopasowaniu siodła do budowy anatomicznej i stopnia wyszkolenia.
Mocowanie popręgu w kształcie litery Y - precyzyjnie umieszcza siodło na końskim grzbiecie i zapobiega jego przesuwaniu.
Użyte materiały na siedzisko Equisuede nie stają się śliskie nawet kiedy są mokre i dają najwyższy stopień przyczepności. Nie są wrażliwe na czynniki atmosferyczne w przeciwieństwie do wyrobów skórzanych.
System wymiany łęków Easy Change daje możliwość szybkiego dopasowania siodła na każdego konia.
System poduszek powietrznych CAIR zapewnia idealny rozkład ciężaru i nie powoduje obszarów zwiększonego nacisku. Zapewnia wysoki komfort dla konia i jeźdźca.

Dostępne rozmiary: ;42cm/16,5"; 43cm/17" ; 44cm/17.5 ": 46cm/18"

Kolor: czarny
Aby sprawdzić jak łatwe jest dopasowanie siodła Wintec kliknij w link

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...