Producent: PAVO
Dostępnych 5 szt.
Realizacja zamówienia: 1-7

Pasza dla każdego konia

Cechy produktu

• Zawiera 11 różnych ziół
• Z kolagenem, prebiotykami i probiotykami
• Nie zawiera glutenu ani melasy

Informacja o produkcie Pavo Care4Life

Pavo Care4Life zawiera wszystko to, co z punktu widzenia żywienia możemy wymyślić, aby wesprzeć zdrowie Twojego konia. Ta niezwykła pasza dla koni  składa się między innymi z surowców bogatych w błonnik, kwasów tłuszczowych omega 3 i 6, prebiotyków i probiotyków, drożdży, 11 różnych ziół* oraz witamin i minerałów w postaci organicznej. Substancje te odgrywają istotną rolę w procesie oczyszczania organizmu, dzięki czemu resztki zostają właściwie wydalone. Bardzo istotny jest dodatek kolagenu, który umożliwia zachowanie zdrowej tkanki chrzęstnej.
Równie ważne jak to, co znajduje się w paszy, jest to, czego w niej nie ma! Pavo Care4Life nie zawiera żadnych substancji, które mogłyby niepotrzebnie obciążać organizm. Zawartość cukru-skrobi wynosi zaledwie 9%! Nie zawiera żadnych ziaren ani produktów ubocznych z przemiału ziarna, nie zawiera też melasy, glutenu ani owsa.

* W skład mieszanki wchodzi 11 ziół, w tym echinacea i calendula. Szczegółowe informacje na temat wszystkich ziół znajdują się na stronie http://pl.pavocare4life.net

Pasza Pavo Care4Life to idealne żywienie każdego konia!

Zalecane dawki:

Podawać 170 g Pavo Care4Life na każde 100 kg masy ciała dziennie. 
W przypadku koni o przecętnej masie ciała dawka wynosi 1 kg dziennie.

W przypadku niższej niż 1 kg dawki zalecamy podawanie dodatkowych minerałów, takich jak Pavo VitalComplete albo baton Pavo SummerFit. Pavo Care4Life można także podawać oprócz normalnej skoncentrowanej paszy.

Opakowanie: 15kg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...