Dostępnych 7 szt.
Realizacja zamówienia: 1

Format: okładka miękka, 130 stron
Wymiary: 250 x 190 x 15 mm
Ilustracje: kolorowe rysunki i zdjęcia
Rok wydania: 2014 


 

PORADNIK DLA WŁAŚCICIELI

Popraw zdrowie i samopoczucie swojego konia

Ta książka nauczy cię podstaw i technik masażu, abyś mógł masować własnego konia. Nauczysz się stosować poszczególne techniki masażu w celu rozwiązania konkretnych problemów. Poznasz najważniejsze mięśnie, którymi będziesz się zajmował podczas sesji masażu, oraz ich funkcje. Dowiesz się, w jaki sposób niektóre problemy koni użytkowanych pod siodłem, są powiązane z anatomią. Nauczysz się kojarzyć zagadnienia anatomiczne z konkretnymi problemami szkoleniowymi oraz behawioralnymi.


To lektura dla wszystkich, którzy chcą poprawić zdrowie, samopoczucie i wyniki swojego konia. Autorka w praktyczny, przystępny i bogaty w walory edukacyjne sposób dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą i umiejętnościami. W książce, zawierającej sporą dawkę wiedzy z anatomii konia, uczy technik masażu oraz łączenia ich w całościowe sesje i kładzie szczególny nacisk na pokazanie, jak czytelnik może
masować swojego konia. Masaż może zmniejszyć ból i usztywnienia oraz poprawić jego komfort. Robiąc masaż koniowi, możesz zrewanżować mu się za wszystko, co nieustannie ci daje. Podczas masażu oboje przeżyjecie wspaniałe chwile, które zbliżą was do siebie.

 

Z całego serca polecam tę książkę. Wierzę, że nabyte dzięki niej umiejętności masażu pozwolą Ci dokładniej wczuć się w stan Twojego konia i że dzięki nim będziesz mógł zmieniać świat na lepszy dla koni.

Monty Roberts

 

Spis treści:

Wprowadzenie

1. Uczymy się technik masażu

2. Anatomia koni

3. Podstawowy masaż konia

4. Rozwiązywanie problemów

5. Najczęściej zadawane pytania

Podpowiedzi do sesji masażu

Użyteczne informacje

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...