Model: 3401-207
Producent: TORPOL
Dostępnych 2 para
Realizacja zamówienia: 1

kolor: czarny/beż

kolor futerka: beżowy

rozmiar: full

Polecane w profilaktyce, rehabilitacji i jako wspomaganie leczenia po urazach. Szczególnie polecane koniom ze skłonnością do opojów i obrzęków, po urazach ścięgien i stawów, narażonych na duży wysiłek. Magnesy, umiejscowione wzdłuż ścięgien, tworzą pole magnetyczne, które rozszerzając naczynia krwionośne przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu oraz regenerację tkanek po wysiłku. W naturalny sposób wyrównuje deficyt energetyczny, co pozwala na szybsze uruchomienie procesów regeneracyjnych organizmu.

Niezwykle wytrzymałe materiały, a także wysoka jakość wykonania gwarantują długotrwałe użytkowanie. Anatomiczny kształt zapewnia optymalne dopasowanie ochraniaczy do pęcin konia. Nie zsuwają się. Umożliwiają swobodę ruchu. Bardzo wygodne do zakładania, zapinane na rzepy.

Podszycie z futerkowej dzianiny wełnianej zapewnia naturalną termoregulację oraz łagodny mikromasaż. Ułatwia utrzymanie stałej temperatury ciała. Umożliwia oddychanie organizmu przez skórę. Przyjmuje pot w ilości 1/3 własnej masy. Nie przegrzewa i nie powoduje zapocenia organizmu. Nogi, bez względu na temperaturę środowiska, zawsze pozostają suche. Praktyczne zastosowanie przez cały rok.

Materiał zewnętrzny: ortalion - 100% poliester 600D, materiał oddychający, odporny na rozdarcia
Wewnątrz neodymowe biostymulatory magnetyczne NMB o mocy powyżej 2500 gaus/szt, umieszczone wzdłuż ścięgien, pomiędzy warstwami materiału, w sposób stały.

Ilość magnesów: 8NMB

Podszycie: wełna owcza Nelson - 100% Woolmark
Wykończenie: taśma nośna - 100% poliesterMagnesy zabezpieczone folią propylenowa

cena za parę - tyły