Waga produktu: 0.4kg
Producent: Smaczki LOPEZ
Dostępnych 26 szt.
Realizacja zamówienia: 1-7

Naturalne smaczki dla koni.

Bez konserwantów, bez cukru, bez polepszaczy i sztucznych ekstraktów. Smaczki Lopez to sama natura.

Naturalne przysmaki dla koni mają kształt małego prostokąta (ok. 1 cm x 0,5 cm). Smaczki krojone są ręcznie więc ich wielkość może być zbliżona do podanych wymiarów,  ich rozmiar pozwala na schowanie kilku smaczków do kieszeni bryczesów lub kurtki.

Smaczki pakowane są ręcznie do plastikowych wiaderek ze szczelnie zamkniętą pokrywką.

Skład: mąka żytnia, mąka pszenna, mąka razowa, mąka graham, płatki owsiane, płatki żytnie, otręby pszenne, otręby żytnie, nasiona mielone: słonecznik, sezam, siemie liane, dynia, miód, sól + warzywo lub owoc (50%) w zależności od wybranego smaku tj. burak, łuska kakaowa, jabłko, marchewka, zboże

Chcieliśmy Państwa poinformować, że łuska kakaowa dodawana do Smaczków zawiera w swoim składzie substancję o nazwie Teobramina, która jest wpisana na Listę Substancji i Metod Zakazanych przez FEI. Z tego powodu proponujemy o przemyślane podawanie Smaczków Lopez z łuską kakaową koniom startującym w zawodach.

Dostępne w 5 smakach do wyboru:

  • buraczkowe
  • czekoladowe
  • jabłkowe
  • marchewkowe
  • zbożowe

Pojemność: 400g (1Litr)

Napisz opinię
2017-02-08 15:57:08 - Anka Wiki

Te smakołyki dla koni są po prostu świetne:) . Zaczęłam je kupować przypadkiem bo nie było cukierków szczególnie lubianych przez moją klacz i okazało się że po prostu je uwielbia.

2017-02-08 15:58:59 - Anka Wiki

Smaczki są świetne ale przydałyby się większe opakowania