Dostępnych 3 szt.
Realizacja zamówienia: 1

Autor: Sarah Widdicombe
Wydawca Akademia Jeździecka
Okładka: twarda
Liczba stron: 153
Zdjęcia: kolorowe
Format: 20 x24 cm Przeczytaj, aby lepiej komunikować się z końmi

Jak zachowywać się, jak postępować, wręcz jak poruszać się i oddychać, aby Twój koń traktował ciebie jako członka-przywódcę stada, w którym czuje się pewnie i bezpiecznie?
Niniejsza książka to proste i przystępne spojrzenie na zachowania i interakcje koni ze światem ludzi, a także najskuteczniejsze metody panowania nad ich naturalnymi reakcjami życiowymi, zarówno tymi pozytywnymi, jak i negatywnymi. Książka przedstawia konia w jego „naturalnej odsłonie”, wyjaśniając specyficzną budowę jego ciała oraz warunkowane nią sposoby postrzegania, rozumienia i wykonywania zadań stawianych mu przez człowieka.

Zrozumienie instynktownych zachowań koni daje każdemu jeźdźcowi ogromną przewagę. Znajomość mechanizmów funkcjonowania konia pozwala lepiej się nim zajmować i skuteczniej na nim jeździć - niezależnie od doświadczenia czy aspiracji jeźdźca.
Wprowadzając pozornie niewielkie zmiany w swoim podejściu i sposobie pracy, odczujesz ogromną różnicę w reakcjach konia względem Ciebie.Unikając nierealistycznych założeń odnośnie „naturalnego" chowu koni, książka ta prezentuje efektywne sposoby wzajemnej komunikacji, które gwarantują bardziej harmonijną współpracę i bliższą więź pomiędzy człowiekiem a koniem.

Jeździec w świecie koni" to pozycja, która na zawsze zmieni Twój sposób postrzegania końskiej psychiki.

* Stwórz swojemu koniowi najlepsze warunki rozwoju
* Postępuj zgodnie z jego pierwotną naturą
* Kształtuj zadowolonego i dobrze wychowanego partnera

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...