Model: far1
Waga produktu: 0.3kg
Producent: Hippika.com
Dostępnych 4 szt.
Realizacja zamówienia: 1

ŻEL PIELĘGNACYJNY Z PROPOLISEM jest doskonałym środkiem o działaniu regenerującym, gojącym i kojącym.

Zadaniem preparatu jest przyspieszenie gojenia się zranień, wszelkiego rodzaju otarć, odbić, odparzeń i innych uszkodzeń skóry. Po zastosowaniu na zranioną skórę przynosi uczucie ulgi. Zawarty w ŻELU propolis stosowany jest w terapii od setek lat, a pierwsze wzmianki o jego właściwościach leczniczych pojawiały się już w I wieku naszej ery. Propolis wykazuje działanie w wielu kierunkach terapeutycznych, m. in.: przeciwbakteryjne, regeneracyjne i znieczulające. Propolis dzięki wszechstronnemu działaniu na organizm pozwala na wyleczenie lub uzyskanie wyraźnej poprawy w wielu schorzeniach.

Stosowany jest zewnętrznie podczas leczenia bakteryjnych i grzybiczych zakażeń skóry, niektórych zakażeń wirusowych, oparzeń i odmrożeń skóry, odleżyn i owrzodzeń ran pooperacyjnych. Stosowanie propolisu nie stwarza żadnego zagrożenia, bowiem jest to produkt w pełni bezpieczny dla zdrowia zwierząt i ludzi. Nie opisano do tej pory ani jednego przypadku zatrucia tym produktem, nie tylko podczas stosowania miejscowego, ale także przy zastosowaniu ogólnym. Podczas stosowania miejscowego należy pamiętać jednak o możliwym działaniu uczulającym składników propolisu. W takim przypadku należy zaprzestać stosowania preparatu. Preparat można stosować u koni sportowych i pracujących jako środek o działaniu regenerującym i kojącym w przypadku podrażnień skóry. Stosowanie preparatu nie wyklucza jednoczesnego stosowania innych środków (w tym leków, także antybiotyków) o podobnych kierunkach działania w przypadku wystąpienia silniejszych uszkodzeń skóry.

W ocenie lekarzy weterynarii stwierdzono, że "ŻEL PIELĘGNACYJNY Z PROPOLISEM jest preparatem bezpiecznym dla zdrowia, zarówno koni jak i ludzi".

Stosowanie: żel nanieść na skórę szczególnie w miejscach otarć, odbić, odparzeń i uszkodzeń skóry. Delikatnie wmasować.

ŻEL PIELĘGNACYJNY Z PROPOLISEM dostępny jest w opakowaniach po 300 ml.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...