Producent: CAVALOR
Dostępnych 30 szt.
Realizacja zamówienia: na zamówienie dni

Cavalor ATP+ jest uzupełniającą mieszanką paszową, której zadaniem jest zwiększenie zawartości tłuszczów roślinnych, potrzebnych do lepszego przyswajania paszy. Idealny do poprawienia wytrzymałości Twojego konia oraz zwiększenia jego masy ciała.


Regularne podawanie paszy Cavalor ATP+ prowadzi do optymalizacji równowagi energetycznej, co z kolei przyczynia się do równomiernego wzrostu i utrzymania dobrej kondycji fizycznej, co przejawia się m.in. lśniącą sierścią, dobrym przyswajaniem paszy (więcej energii, dobry wygląd, lepsze samopoczucie), zmniejszoną sztywnością mięśni i brakiem problemów trawiennych. Pasza zalecana głównie koniom narażonym na duży wysiłek i koniom hodowlanym.

Cavalor ATP+ nie pobudza konia, dzięki czemu może być bezpiecznie stosowany w przypadku koni nadpobudliwych, "energetycznych". Pozwala na zdrowe uwolnienie energii, doskonale sprawdza się u koni ujeżdżeniowych.

Cavalor ATP+ może być bezpiecznie podawany źrebiętom, mającym problemy z wydaleniem smółki i o zbyt niskiej masie ciała. ATP+ pozytywnie wpływa na produkcję mleka u klaczy i podnosi jego jakość.

Skład:

  • witaminy A, D3, K3, B1, B2, B3, B6, B12, E, C
  • kwas foliowy
  • cholina
  • biotyna
  • miedź
  • wapń
  • fosfor w ilościach śladowych

Cavalor ATP+ ma podwójną wartość energetyczną i zawiera osiem razy więcej oleju (preparatu kwasu tłuszczowego) niż konwencjonalne pasze dla koni. Jest to idealny preparat dla koni o podwyższonych wymaganiach energetycznych (klacze karmiące, konie w treningu itd.). Cavalor ATP+ zawiera lekkostrawne składniki przetworzonych zbóż, nasion i olejów roślinnych.

Dawkowanie:
Zamienić 2 kg dziennej paszy na maksymalnie 1 kg ATP+.

Wprowadzać stopniowo (przez pierwsze kilka dni 0,1-0,2 kg). Podawać przez co najmniej 6 tygodni. Maksymalna dawka dzienna 1kg!


Worek 20 kg.

Kontakt ze sklepem jeździeckim Zadaj pytanie on-line