Waga produktu: 0.3kg
Dostępnych 1 szt.
Realizacja zamówienia: 1 dni

GALOPEM MARSZ!
Znacie to uczucie, które budzi się w każdym koniarzu, gdy tylko mrozy nieco ustąpią? Tak – przerażenie. Teraz należy stawić czoła tonom błota. Przed jazdą trzeba wyłowić konia z błotnej kałuży zwanej padokiem, ściągnąć z niego ubłoconą derkę, a w przypadku nieszczęśników, którzy swoich wierzchowców nie derkują – spędzić godzinę na sczesywaniu z konia błotnej „panierki”. Ale jakie to wszystko ma znaczenie, kiedy słońce świeci, a w powietrzu czuć już nadchodzącą wiosnę?
Żeby wiosenne szaleństwa nie skończyły się katarem, warto odpowiednio się ubrać. Dlatego przygotowaliśmy dla Was propozycje ubrań lekkich, ale jednocześnie chroniących przed wiatrem czy nagłym ochłodzeniem. Zajrzyjcie do naszej sesji i wybierzcie coś dla siebie!
Wiosna to też czas, kiedy mamy mnóstwo energii – poświęćcie ją na trening! W tym numerze mamy dla Was naprawdę solidną porcję jeździeckiej wiedzy. Dorota Urbańska poleca ćwiczenia, dzięki którym wyraźnie poprawicie jakość kłusa swoich wierzchowców, Sebastian Bąk tłumaczy, jak planować udany trening skokowy, a Marta Kunka przeprowadzi Was przez skokową część egzaminu na Brązową Odznakę Jeździecką.
Jeśli zaś czujecie, że po zimie nie najlepiej dogadujecie się ze swoimi wierzchowcami, Maciej Łuczyński opowie Wam o tym, jak wygląda komunikacja między człowiekiem a koniem.
Miłej lektury!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...