Model: 30010
Waga produktu: 1kg
Producent: TORPOL
Dostępnych 0 szt.
Realizacja zamówienia: 1 dni

Ekskluzywne posłania Camel Miau&Hau® są niezwykle delikatne, ciepłe i miękkie. Łączą ze sobą walory wełny wielbłądziej z wełną merynos. Wyjątkowo eleganckie i komfortowe produkty, sygnowane znakiem Woolmark®. Specjalistyczna, biologiczna metoda obróbki wełny powoduje, że posłania stają się jeszcze bardziej odporne na czynniki zewnętrzne.
Jest to posłanie dla psa lub kota, wygodne i mięciutkie, a jednocześnie trwałe. Zapewnia optymalny wypoczynek w trakcie snu , a także pomaga w odzyskaniu sił witalnych organizmu. A w razie choroby przyspiesza proces zdrowienia.

Wełna jest włóknem, od tysięcy lat wykorzystywanym m.in. do produkcji odzieży i pościeli. Liczne badania i obserwacje wskazują niezbicie, że posiada ona właściwości pozytywnie wpływające na zdrowie i samopoczucie. Od lat z powodzeniem stosowana jest w procesie rehabilitacji leczniczej oraz do celów profilaktyki..
Wełna to naturalny, zapewniający przepływ powietrza termostat. Na skutek kurczenia się i rozprężania włosa w runie idealnie dostosowuje się do temperatury otoczenia. Dlatego na posłaniu Torpol® Miau&Hau® nasz czworonożny ulubieniec będzie czuł ciepło zimą, a przyjemny chłód w upalne dni. To ważna zaleta wełny, ale nie jedyna:

  • wchłania wilgoć, a następnie szybko się jej pozbywa
  • zawiera lanolinę, utrudniającą rozwój bakterii, a w szczególności roztoczy - źródła alergii
  • nie zatrzymuje nieprzyjemnych zapachów
  • jest trwała, odporna na zużycie

Schorzenia, leczenie których wspomagają produkty Torpol Miau&Hau® z Magnetic Field Theapy:
  • łagodzi bóle pochodzenia reumatologicznego
  • przyspiesza gojenie ran, złamań oraz urazów kości i stawów, a także wspomaga leczenie stanów zapalnych
  • poprawia krążenie krwi
  • odtruwa organizm poprzez eliminację produktów ubocznych przemiany materii
  • wzmacnia naturalne biopole organizmu zwierzęcia, a tym samym jego odporność na choroby (w szczególności reumatyczne) oraz negatywne czynniki zewnętrzne
  • umożliwia szybszą odnowę biologiczną po przebytym wysiłku fizycznym lub psychicznym (stres)

Konserwacja:

Wełniane posłania dla zwierząt Torpol® Miau&Hau® są wygodne i łatwe w konserwacji. Można je prać w pralce automatycznej, stosując program do wełny, jak również ręcznie. W obu przypadkach należy pamiętać o temperaturze nie przekraczającej 30° oraz o użyciu łagodnych środków piorących, przeznaczonych do konserwacji wełny.
Nasze posłania mogą być również czyszczone metodą szamponowania. W pierwszej fazie na czyszczoną powierzchnię nakłada się pianę (uzyskaną wcześniej z płynu do prania wełny). Następnie miękką szczotką lub gąbką delikatnie pociera się zabrudzoną powierzchnię. Na koniec nadmiar piany ściąga się ręcznie lub mechanicznie. Przy stosowaniu tej metody nie należy dopuścić do przemoczenia wełny.
Po dokładnym wysuszeniu posłania Miau&Hau® mogą być ponownie używane. Przed przystąpieniem do prania prosimy pamiętać o wyjęciu materacyka.

Uwaga!
Baranizowanie się wełny jest procesem naturalnym, wynikającym ze struktury włosa. Nie jest to żadną wadą i nie powoduje utraty jakości produktów.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...