Model: 2035 H
Waga produktu: 1kg
Producent: GERA
Dostępnych 1 para
Realizacja zamówienia: 1 dni

Rozmiar:  II (wypada jako full)
Kolor:
- czarny

Nowa, innowacyjna seria produktów 2011 - kolekcja BLACK & WHITE. Dla wszystkich amatorów ujeżdżenia i jazdy rekreacyjnej!

ŚWIATOWA NOWOŚĆ - ROYAL-PRO są pierwszymi ochraniaczami tak doskonale łączącymi dwie najważniejsze funkcje w pracy ujeżdżeniowej: oddychalność oraz bezpieczeństwo i wsparcie końskich nóg!
Wykonane zostały z oddychającego neoprenu Airtex, który pozwala uniknąć nadmiernego pocenia i przegrzania nogi. Czterowarstwowa technologia wykonania gwarantuje pewną ochronę - zewnętrzna warstwa pochłania uderzenia - wewnętrzna wspiera ścięgna i więzadła. Dodatkowa powłoka z TPU (ze specjalnymi strefami ochrony przed urazami) została opracowana dla sportu ujeżdżeniowego - chroni ścięgna od wewnętrznej i tylnej strony. Elastyczny pasek zapinany pod pęciną jest dodatkowym wsparciem dla stawu i ścięgien przy intensywnej pracy.
Neopren został obszyty wyjątkowo mocnym stretchem i wykończony odporną na przetarcia taśmą nylonową. Zapinane na trzy szerokie i silne rzepy oraz rzep podpęcinowy. Dzięki temu zakładanie ich oszczędza czas i pozwala uniknąć poważnych błędów w bandażowaniu.

GERA - niemiecka firma z ponad trzydziestopięcioletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej klasy ochraniaczy i sprzętu jeździeckiego. Jej produkty są głównie w Europie Zachodniej - teraz dostępne także w Polsce. Produkcja (Wuppertal - Niemcy) cechuje się najwyższą starannością o detal i jakość.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...