loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Banery

Akcja promocyjna „Bezpieczne dziecko”


Jazda konna dostarcza wielu niezapomnianych i przyjemnych wrażeń, niesamowitych emocji  i  radości. Warto więc zadbać aby nic nie zepsuło tej zabawy. Upadki z konia zdarzają się – niestety. Więc eliminujmy wszelkie ewentualne skutki upadku. Do ochrony głowy już wszyscy przywykliśmy. W sportach motorowych, na rowerze, na nartach w czasie wspinaczki i zejść pod ziemię no i oczywiście na koniach używamy kasków. Coraz większą popularność zdobywają też kamizelki ochronne. Mają różną formę – od żółwików chroniących tylko kręgosłup http://konik.com.pl/kamizelka-ochronna-zolwik-hkm-dziecieca po mega profesjonalne kamizelki z poduszką powietrzną działającą jak airbagi w samochodach http://konik.com.pl/kamizelka-ochronna-air-jacket-helite-czarna-mlodziezowa .


Nasz sklep http://konik.com.pl/ chce zachęcić Państwa do zadbania o bezpieczeństwo Waszych pociech.  Przygotowaliśmy więc następującą akcję : zakupcie państwo kamizelkę ochronną dla Waszego dziecka w naszym sklepie. Ich pełna oferta znajduje się tu : http://konik.com.pl/q/?keywords=kamizelka%20ochronna


Przyślijcie nam zdjęcie dziecka ubranego w kamizelkę znajdującego się na koniu, obok konia lub w stajni na adres konik@konik.com.pl . Podajcie imię dziecka, imię konia lub nazwę stajni/ośrodka w którym zdjęcie było zrobione. Zadbajcie aby zdjęcie pokazywało, że troszczycie się o bezpieczeństwo dziecka. Dołączcie podpisane oświadczenie:  Wyrażam zgodę na wykorzystanie wizerunku dziecka do umieszczenia w galerii Bezpieczne Dziecko na fanpage Internetowego Sklepu Jeździeckiego KONIK . Oświadczam, że posiadam prawa autorskie do nadesłanego zdjęcia.


Link do galerii: https://www.facebook.com/Internetowy-Sklep-Je%C5%BAdziecki-konikcompl-369591212572/photos/?tab=album&album_id=10154686986462573


W zamian otrzymacie kod promocyjny o wartości 20% zakupionej kamizelki ochronnej na zakupy w w naszym sklepie http://konik.com.pl/ ważny 2 miesiące od daty nadesłania zdjęcia. Zapraszamy do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty i życzymy bezpiecznych jazd.


Akcja trwa od dnia 21 września 2016 roku do dnia 30 listopada 2016 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas...Wyślij